• Ore Roamer 508833 49 05 51

Ore Roamer 508833 49 05 51

332.10€ 369.00€

  • Brendi: ROAMER
  • Kodi i produktit: 508833 49 05 51

Etiketat: ROAMER

Orë origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar