DYQANET TONA


Si dhe DYQANIN ONLINE - www.ora-ks.com ku ju mund të bleni online dhe porosia ju vjen brenda 48h, transporti falas kudo në Kosovë.


NA KONTAKTONI

Telefon (Whatssap & Viber): +383 49 77 80 80

ose në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram