RRETH NESHNe jemi ORA GROUP SHPK, një kompani e specializuar me përvojë 25 vjeçare në shitjen, distribuimin dhe servisimin e produkteve luksoze si orë dore, syze, bizhuteri dhe aksesorë nga brende të njohura botërore të punuarame cilësi të lartë dhe me dizajne të bukura nga trendet më të fundit dhe me çmimet më të volitshme në treg.


MISIONI

Ofrimi i zgjedhjes së gjerë të produkteve me cilësi të lartë nga brende të njohura me çmime konkuruese si dhe mbështetje e vazhdueshme pas shitjes, të cilat do na qojnë drejt realizimit të qëllimit kryesor që është kënaqësia maksimale e klientit dhe transformimi i klientëve tanë në klientë besnik dhe të përherëshëm.


VIZIONI

Të jemi lider në treg për produktet dhe shërbimet që ne ofrojmë dhe një pikë e referimi e përhershme për përmbushjen e kërkesave dhe nevojave të klientëve tanë.


PRODUKTET TONA

Ne ju ofrojmë produkte origjinale nga brende të ndryshme si: Citizen, Swatch, Gant, Jacques Lemans, Us Polo Assn, Pierre Cardin, Quantum, Lee Cooper, Zeppelin etj. ku për të gjitha ofrojmë  2 vite garancion internacional si dhe servisim dhe mbështetje të vazhdueshme.


DYQANET TONA

Na vizitoni njërin nga dyqanet tona:

1. ORA - PALLATI IRINISË (te NEWBORN), Prishtinë

2. ORA - MINIMAX, Arbëri, Rr.Ferid Curri, Prishtinë

3. ORA - ALBI-MALL, Zona e re Industriale, Prishtinë

4. ORA - PRISHTINA MALL, km10 Prishtinë - Ferizaj

Si dhe dyqanin online www.ora-ks.com, ku ju mund të porositni online dhe porosia ju vjen brenda 48h kudo në Kosovë, transporti është falas.


KONTAKTI
Email: [email protected]
Telefon: (Viber ose Watsapp) +383 49 77 80 80
Rrjete Sociale: Facebook dhe Instgram