• Ore Guess W80043G1

Ore Guess W80043G1

59.50€ 119.00€

  • Brendi: GUESS
  • Kodi i produktit: W80043G1

Etiketat: GUESS

Orë origjinale nga brendi i njohur amerikan GUESS të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar