• Ore Zeppelin 7654-2

Ore Zeppelin 7654-2

623.20€ 779.00€

  • Brendi: ZEPPELIN
  • Kodi i produktit: 7654-2

Etiketat: ZEPPELIN

Orë origjinale nga brendi i njohur gjerman ZEPPELIN, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar