• Ore Zeppelin 7294-4-KB

Ore Zeppelin 7294-4-KB

303.20€ 379.00€

  • Brendi: ZEPPELIN
  • Kodi i produktit: 7294-4-KB

Etiketat: ZEPPELIN

Orë origjinale nga brendi i njohur gjerman ZEPPELIN, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar