• Ore Roamer 963637 41 15 90

Ore Roamer 963637 41 15 90

656.10€ 729.00€

  • Brendi: ROAMER
  • Kodi i produktit: 963637 41 15 90
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: ROAMER

Orë origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar