• Ore Roamer 960637 41 13 90

Ore Roamer 960637 41 13 90

629.10€ 699.00€

  • Brendi: ROAMER
  • Kodi i produktit: 960637 41 13 90

Etiketat: ROAMER

Orë origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar