• Ore Roamer 550661 49 42 50

Ore Roamer 550661 49 42 50

764.10€ 849.00€

  • Brendi: ROAMER
  • Kodi i produktit: 550661 49 42 50
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: ROAMER

Orë origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar