• Ore Lee Cooper LC06815.320

Ore Lee Cooper LC06815.320

49.00€

  • Brendi: LEE COOPER
  • Kodi i produktit: LC06815.320
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: LEE COOPER

Orë origjinale nga brendi i njohur anglez LEE COOPER të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar