• Ore Us Polo Assn USPA2060-04

Ore Us Polo Assn USPA2060-04

159.00€

  • Brendi: US POLO ASSN
  • Kodi i produktit: USPA2060-04
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: US POLO ASSN

Orë origjinale nga brendi i njohur amerikan US POLO ASSN. të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar