• Ore Swatch SO31B102

Ore Swatch SO31B102

88.00€ 110.00€

  • Brendi: SWATCH
  • Kodi i produktit: SO31B102

Etiketat: SWATCH

Orë origjinale nga brendi i njohur zviceran SWATCH, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar