• Ore Quantum HNG1062.370

Ore Quantum HNG1062.370

239.00€

  • Brendi: QUANTUM
  • Kodi i produktit: HNG1062.370
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: QUANTUM

Orë origjinale nga brendi i njohur botërorë QUANTUM, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar