• Ore Pierre Cardin CCM.0552

Ore Pierre Cardin CCM.0552

139.00€

  • Brendi: PIERRE CARDIN
  • Kodi i produktit: CCM.0552
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: PIERRE CARDIN

Orë origjinale nga brendi i njohur parisien PIERRE CARDIN, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar