• Ore Pierre Cardin CBV.1125

Ore Pierre Cardin CBV.1125

149.00€

  • Brendi: PIERRE CARDIN
  • Kodi i produktit: CBV.1125
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: PIERRE CARDIN

Orë origjinale nga brendi i njohur parisien PIERRE CARDIN, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar