• Ore Pierre Cardin CBN.3027

Ore Pierre Cardin CBN.3027

149.00€

  • Brendi: PIERRE CARDIN
  • Kodi i produktit: CBN.3027
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: PIERRE CARDIN

Orë origjinale nga brendi i njohur parisien PIERRE CARDIN, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar