• Ore Jacques Lemans 1-2150A

Ore Jacques Lemans 1-2150A

299.00€

  • Brendi: JACQUES LEMANS
  • Kodi i produktit: 1-2150A
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: JACQUES LEMANS

Orë origjinale nga brendi i njohur botërorë JACQUES LEMANS të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar