• Ore Guess W10264L1

Ore Guess W10264L1

94.50€ 189.00€

  • Brendi: GUESS
  • Kodi i produktit: W10264L1

Etiketat: GUESS

Orë origjinale nga brendi i njohur amerikan GUESS të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar