• Ore Esprit EL900422003

Ore Esprit EL900422003

64.50€ 129.00€

  • Brendi: ESPRIT
  • Kodi i produktit: EL900422003
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: ESPRIT

Orë origjinale nga brendi i njohur ESPRIT të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar