• Ore Esprit EL101132F05

Ore Esprit EL101132F05

79.50€ 159.00€

  • Brendi: ESPRIT
  • Kodi i produktit: EL101132F05
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: ESPRIT

Orë origjinale nga brendi i njohur ESPRIT të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar