• Ore Citizen AN8174-58E

Ore Citizen AN8174-58E

159.20€ 199.00€

  • Brendi: CITIZEN
  • Kodi i produktit: AN8174-58E
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: CITIZEN

Orë origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar