• Ore Citizen BV1111-75E

Ore Citizen BV1111-75E

159.20€ 199.00€

  • Brendi: CITIZEN
  • Kodi i produktit: BV1111-75E
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: CITIZEN

Orë origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar