• Ore Citizen BJ6501-10L

Ore Citizen BJ6501-10L

127.20€ 159.00€

  • Brendi: CITIZEN
  • Kodi i produktit: BJ6501-10L
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: CITIZEN

Orë origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar