• Ore Citizen BI5072-51E

Ore Citizen BI5072-51E

87.20€ 109.00€

  • Brendi: CITIZEN
  • Kodi i produktit: BI5072-51E
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: CITIZEN

Orë origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar