• Ore Citizen BF2013-56P

Ore Citizen BF2013-56P

95.20€ 119.00€

  • Brendi: CITIZEN
  • Kodi i produktit: BF2013-56P
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: CITIZEN

Orë origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar