• Ore Gant G161011

Ore Gant G161011

159.20€ 199.00€

  • Brendi: GANT
  • Kodi i produktit: G161011
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: GANT

Orë origjinale nga brendi i njohur amerikan GANT të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar