• Ore Gant G127018

Ore Gant G127018

151.20€ 189.00€

  • Brendi: GANT
  • Kodi i produktit: G127018
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: GANT

Orë origjinale nga brendi i njohur amerikan GANT të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar