Bizhuteri Pierre Cardin JAC.C014.IPG

49.00 34.30

Kodi:
JAC.C014.IPG

Porosite:

PIERRE CARDIN:

Varse origjinale nga brendi i njohur francez PIERRE CARDIN - Paris.

E punuar me kualitet të lartë në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet