• Bizhuteri Police PJ.20552PSC-02

Bizhuteri Police PJ.20552PSC-02

24.50€ 49.00€

  • Brendi: POLICE
  • Kodi i produktit: PJ.20552PSC-02
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: POLICE

Bizhuteri origjinale nga brendi i njohur POLICE të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar