• Bizhuteri Pierre Cardin JAC.C014.IPG

Bizhuteri Pierre Cardin JAC.C014.IPG

39.20€ 49.00€

  • Brendi: PIERRE CARDIN
  • Kodi i produktit: JAC.C014.IPG
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: PIERRE CARDIN

Bizhuteri origjinale nga brendi i njohur parisien PIERRE CARDIN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar