• Bizhuteri Pierre Cardin JAC.C013.ST

Bizhuteri Pierre Cardin JAC.C013.ST

39.00€

Etiketat: PIERRE CARDIN

Bizhuteri origjinale nga brendi i njohur parisien PIERRE CARDIN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar