• Bizhuteri Pierre Cardin JAC.C013.IPB

Bizhuteri Pierre Cardin JAC.C013.IPB

39.20€ 49.00€

  • Brendi: PIERRE CARDIN
  • Kodi i produktit: JAC.C013.IPB
  • Gjendja: Në stok

Etiketat: PIERRE CARDIN

Bizhuteri origjinale nga brendi i njohur parisien PIERRE CARDIN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar