• Ore Adora 14270681-02

Ore Adora 14270681-02

34.30€ 49.00€

  • Brendi: ADORA
  • Kodi i produktit: 14270681-02
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: ADORA

Orë origjinale nga brendi i njohur gjerman ADORA të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar