Ore Roamer 211633 41 14 20

899.00 809.00

Kodi:
211633 41 14 20

Porosite:

ROAMER:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER.

 

Specifications
Movement Mechanical
Calibre ETA 2824-2
Hacking Yes
Power reserve 40 hours
Hand winding Yes
Automatic Yes
Glass Sapphire
Date Yes
Width (without crown) 44.5mm
Thickness 13mm
Lugs 22mm
Water resistance 200m
Dial White
Case material Steel
Band material Steel / Platinium

 

Ora ka 2 Vite garancion. si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

Made in Swiss.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet