Ore Roamer 550661 41 22 50

769.00 692.00

Kodi:
550661 41 22 50

Porosite:

ROAMER:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER.

 

Specifications
Movement Mechanical
Calibre STP1-11
Hacking Yes
Power reserve 40 hours
Hand winding Yes
Automatic Yes
Glass Sapphire
Date No
Width (without crown) 41mm
Thickness 11mm
Lugs 22mm
Water resistance 100m
Dial Pearl White 
Case material Steel 
Band material Steel 

Ora ka 2 Vite garancion. si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

Made in Swiss.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet