Ore Roamer 960637 47 33 90

769.00 692.00

Kodi:
960637 47 33 90

Porosite:

ROAMER:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER.

 

Specifications
Movement Mechanical
Calibre ETA 2836-2
Hacking Yes
Power reserve 40 hours
Hand winding Yes
Automatic Yes
Glass Sapphire glass
Date Yes + day
Width (without crown) 40mm
Thickness 11.4mm
Water resistance 100m
Dial Champagne
Case material Steel
Band material Steel
End links Solid
Country of manufacture Switzerland
Warranty 2 years

 

Ora ka 2 Vite garancion. si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

Made in Swiss.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet