Ore Roamer 963637 41 15 90

729.00 656.00

Kodi:
963637 41 15 90

Porosite:

ROAMER:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER.

 

Specifications
Movement Mechanical
Calibre ETA 2836
Hacking Yes
Power reserve 40 hours
Hand winding Yes
Automatic Yes
Glass Sapphire
Date Yes
Width (without crown) 42mm
Thickness 12.5mm
Lugs 21mm
Water resistance 100m
Dial Silver
Case material Steel
Band material Steel
End links Solid
Country of manufacture Switzerland
Warranty 2 years

 

Ora ka 2 Vite garancion. si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

Made in Swiss.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet