Ore Pierre Cardin PC902711F201

99.00 69.30

Kodi:
PC902711F201

Porosite:

PIERRE CARDIN:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur francez PIERRE CARDIN - Paris.

E punuar me kualitet të lartë në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket) dhe xham mineral.

Ora ka 2 Vite garancion, si dhe ka kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet