• Ore Abeler Sohne AS1231

Ore Abeler Sohne AS1231

99.50€ 199.00€

  • Brendi: ABELER & SOHNE
  • Kodi i produktit: AS1231
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: ABELER & SOHNE

Orë origjinale nga brendi i njohur gjerman ABELER & SOHNE të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar