Ore Jacques Lemans 42-6B

179.00 143.00

Kodi:
42-6B

Porosite:

JACQUES LEMANS:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur botëror JACQUES LEMANS.

E punuar në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Ora ka 2 Vite garancion, si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet