Ore Roamer 960637 49 03 90

769.00

Kodi:
960637 49 03 90

Porosite:

ROAMER:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur zviceran ROAMER.

E punuar me kualitet të lartë në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket) dhe Xham Safir (që nuk gërvishet).

Ora ka 2 Vite garancion. si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

Made in Swiss.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet