• Ore Zeppelin 7264M-3

Ore Zeppelin 7264M-3

319.20€ 399.00€

  • Brendi: ZEPPELIN
  • Kodi i produktit: 7264M-3
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: ZEPPELIN

Orë origjinale nga brendi i njohur gjerman ZEPPELIN, të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar