Ore Armani AR0483

359.00 179.50

Kodi:
AR0483

Porosite:

EMPORIO ARMANI:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur italian Emporio Armani.

E punuar në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Ora ka 2 Vite garancion, si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet