Ore Danish Design IQ13Q1056

199.00 139.30

Kodi:
IQ13Q1056

Porosite:

DANISH DESIGN:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur botëror DANISH DESIGN.

E punuar në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Ora vjen me kuti origjinale dhe ka 2 Vite garancion.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet