Ore Citizen EM0890-85L

179.00 143.00

Kodi:
EM0890-85L

Porosite:

CITIZEN
 
Orë dore origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN e punuar me kualitet të lartë dhe specifika si vijon:
 
- Kasë dhe rrypa të punuar nga çeliku që nuk ndryshket (Stainless steel).
 
- Xham Mineral (më i fortë dhe më i pastër se xhami normal).
 
- Kronograf dhe datë (ose Sistem Kalendarik)
 
- Diametri i orës: 44mm
 
- Resistente ndaj ujit deri në 10 ATM.
 
- 2 vite garancion internacional.
 
- Ora vjen e re bashkë me kutinë origjinale nga CITIZEN.
 
 
Për ta provuar dhe shikuar orën nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona: http://ora-ks.com/dyqanet