Ore Zeppelin 7198-4

349.00 279.20

Kodi:
7198-4

Porosite:

ZEPPELIN:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur gjerman ZEPPELIN.

  • movement ETA G10.962EO, quartz-controlled, 4 jewels, Swiss made
  • chronograph
  • white dial with black digits / markers
  • structured dial
  • stainless steel case, polished
  • diameter: 41 mm, Height: 13 mm, weight: 41 g
  • water-resistant up to 5 atm

 

Made in Germany

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet