Ore Zeppelin 7294-4

349.00 279.20

Kodi:
7294-4

Porosite:

ZEPPELIN:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur gjerman ZEPPELIN.

  • movement ETA G10.212, quartz-controlled, 4 jewels, Swiss made
  • 10th seconds totalizer chronograph
  • black dial with white, in the dark blue shining luminous digits / indices SuperLuminova
  • black PVD coated bezel
  • stainless steel case, satined
  • diameter: 42 mm, Height: 14 mm, weight: 79 g
  • water-resistant up to 10 atm

Made in Germany

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet