Ore Zeppelin 8048M-5

229.00 183.20

Kodi:
8048M-5

Porosite:

ZEPPELIN:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur gjerman ZEPPELIN.

E punuar në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Ora vjen me kuti origjinale dhe ka 2 Vite garancion.

Made in Germany

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet