• Ore Citizen AN3625-07X

Ore Citizen AN3625-07X

135.20€ 169.00€

  • Brendi: CITIZEN
  • Kodi i produktit: AN3625-07X
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: CITIZEN

Orë origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar