• Ore Citizen CA0695-17E

Ore Citizen CA0695-17E

207.20€ 259.00€

  • Brendi: CITIZEN
  • Kodi i produktit: CA0695-17E
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: CITIZEN

Orë origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar